U SHIT FLM MERRJEP

Shitet nga: Valmir 11 Pri 17:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Rinovuar
Komuna: Besianë
Shes banesën në qendër të Podujevës komplet e renovuar
Banesa ka kete renditje :
1 sallon
Kuzhin me shpajz
2 dhoma gjumi
2 banjo
2 ballkona me Pamje nga qyteti dhe Lumi llap
Banesa gjendet ne rrugen zahir pajaziti ne katin e 5 ashensor nuk ka
Nr : +37744427179 - +37744319283
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim