Bejme projektimin dhe ndertimin e shtepive me poro

Shitet nga: Arnit Oraca 08 Nën 19:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 130 m2
Numri i kateve: 1 kat
Për vendbanimin: Garazh, Sobë / Kaminë, Ndërtesë e re, Shtëpi e veçuar, Rinovuar, E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Qendrore
Komuna: Besianë
Shes Prijekte te ndryshme te shtepiav, si dhe bejme projektimin dhe ndertimimi e shtepive me porosi
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim