Dy shtepi te reja

Shitet nga: Llapian 16 Gsh 12:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 10
Numri i kateve: 3 kat
Për vendbanimin: Garazh, Sobë / Kaminë, Ndërtesë e re, Shtëpi e veçuar, Rinovuar, E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Qendrore
Komuna: Besianë
Shesim dy shtepi njera e perfunduar teresisht e tjetra pjeserisht
jane ne nje vend ideal ne periferi te Podujeves vend shume i qete dhe ideal per familje te medhaja
mund te me kontaktoni edhe ne viber o whatsapp
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim