IPET LOKALI DHE( ose) SHTEPIJA ME QERA

Shitet nga: AVDI 18 Jan 16:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
leshoje lokalet,1,2,3
dhe shtepine me qera
OSE VETEM LOKALI APO VETEM SHTEPIJA
ne podujeve,kto gjenden ne rrugen skenderbeu perball TAXI per DUMNICE
lokali ka 25 m2 kurse shtepija gjendet mbi lokal dhe ka 80 m2 ose 3 dhoma me banjo.
lokali ose shtepjia munde te merren ndars por nese merre se bashku edhe qmimi eshte ma i volitshem..SIDOMOS MUNDENI TA SHFRYTZONI KETE OFERT PER NDOJE AFARIZEM MA TE GJERE sepse shtepija ka dhe oborrr....

per informata ma te gjera nr. kontaktues eshte 044 dhe 049 170 898
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim