Ipet lokalet me qera

Shitet nga: AVDI 29 Maj 16:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 7
Numri i kateve: 2 kat
Zgjidh ngrohje: Nuk ka
Komuna: Besianë
ipen lokali me qera ne podujeve
,rruga skenderbeu perball txi per dumnic,lokali gjendet afer disa shkallve te hekurta.per ma teper tel 044 170 898 dhe 049 170 898 podujeve
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim