SHES SHTËPINË ME DY HYRJE NË PODUJEVË

Shitet nga: Naim 08 Mar 22:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: > 10
Sipërfaqe: 200 m2
Numri i kateve: 3 kat
Për vendbanimin: Garazh, Sobë / Kaminë, Ndërtesë e re, Shtëpi e veçuar, Rinovuar, E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Nuk ka
Komuna: Besianë
Shtëpia gjendet në Podujevë, rruga Ali Ajeti tek udhkryqi që lidh Podujevën me Shajkofc.Shtëpia komplet ka 5 ari. Shtëpia është e përshtatshme për një dhe dy familje. Shtëpia është e rregulluar 95% brenda dhe jasht, oborri është i rregulluar dhe i rrethuar, ka shupë, garazh dhe dy palë dyer hekurit. Ne tri anët e shtepisë janë tri rrugë të cilat janë të asfaltuara dhe është 50m larg udhekryqit dhe Petrol Buki. Sa i përket brenda ajo është e rregulluar shumë mirë dhe vetëm inventari i mungon. Shtëpia është e re dhe e shfrytëzuar 4-5 vite. Arsyja e shitjes është se banorët jetojnë dhe punojnë në Prishtinë. Kushdo që vendos ta marr dokumentacionin e ka të gatshëm. Çmimi është i volitshëm. Për informata kontaktoni në 044/49-208-798
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim