SHTEPIA NE PODUJEVE 2 KATE 6 ARI ,

Shitet nga: AGRONIII 05 Jan 08:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

65 000 EUR

Komuna: Besianë
Shitet shtepia e cila ka dy kate kati i pare eshte i banueshem, shtepi ka gjithe infrastrukturen si rrym uje asfalt dhe internet, shtepia gjindet tek fabrika e armatures podujeve
sHTEPIA KA 100 METRA KATRORE BAZEN NDERSA ASFALTI ESHTE TE DERA, POSEDON TE GJITHE INFRASTRUKUTREN DHE ESHTE 1 KM LARGE QENDRES. UJE 24 ORE


me dokumenta te rreullta, perkthim i menihershem..faleminderitNuk ka shpallje të vizituara
Në fillim