SHTEPIA NE PODUJEVE 2 KATE 6 ARI

Shitet nga: AGRONIII 21 Pri 08:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

67 860 EUR

Numri i dhomave: 7
Numri i kateve: 2 kat
Ngrohje: Tjetër
Komuna: Besianë
Shitet shtepia e cila ka dy kate kati i pare eshte i banueshem, 1 dhome gjume dhe guzhin me sallon 4*8.5 metra, dhe banjo. Kati i dyte ka 3 dhoma gjumi, banjo dhe ballkonshtepi ka gjithe infrastrukturen si rrym uje asfalt dhe internet, shtepia gjindet tek fabrika e armatures podujeve
sHTEPIA KA 100 METRA KATRORE BAZEN NDERSA ASFALTI ESHTE TE DERA, POSEDON TE GJITHE INFRASTRUKUTREN DHE ESHTE 1 KM LARGE QENDRES. UJE 24 ORE

faleminderit
VIBER +37744785023Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim