Shes shtepine

Shitet nga: Besim 05 Dhj 11:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Adresa: Zahir Pajaziti
Numri i kateve: 1 kat
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Besianë
Shtepia ka nje sallon me kuzhin,dy dhoma gjumi,korridorin si dhe banjon.. Po ashtu ka nje pamje te bukur nga lumi llap dhe gjendet ne rrugen kryesore "Zahir Pajaziti" te interex..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim