Shitet Shtepia ne Ulqin ne Lagjen e Meterizit

Shitet nga: Branko 02 Maj 14:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: > 10
Adresa: Ulqin, Lagjja e Meterizit
Sipërfaqe: 500 m2
Numri i kateve: 3 kat
Për vendbanimin: Sobë / Kaminë, Ndërtesë e re, E mobiluar
Ngrohje: Tjetër
Komuna: Besianë
Shitet Shtepia ne Ulqin ne Lagjen e Meterizit me pamje nga deti, qdo kat ka hyrjen e vet, gjithashtu edhe apartmanat e kan hyrjen e vet, qdo kat i ka terasat e veta, ka 1 oborr te vogel, kopshti permban pemet si mandorina, ullinj, fiqa, shega dhe disa rrenje hardhij.
Posedon Saranqen (rezervaurin e ujit) ne rast te ndaljes se ujit te ujsjellesit.
Shes Shtepin ose nderroj me nje shtepi ne Beograd ose ne Novisad.

Ka dikun afer 500m2.
Shtepia ka 20 dhoma.
Pronari posedon tapine me dokumentacion komplet te rregullt.

Emri i Pronarit: Branko
Kontakto ne tel: +38269214591 ose +37744475578
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim