Shitet shtëpia bashk me 22 ari truall qmimi i Vol

Shitet nga: Bashkim 14 Shk 18:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 5
Adresa: Bajqinë
Sipërfaqe: 120 m2
Numri i kateve: 1 kat
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Besianë
Shitet shtëpia bashk me 22 ari truall në fshatin Bajqinë. Shtepia ka 120 m2 dhe 22 ari truall , ka 2 garazha te punes,ka 2 bunarë 2 kanalizime, ka ujesjells , rrym, Internet,telefon fiks, eshte e asfaltuar deri te dera e shtepis eshte 100 metra larg rruges kryesore qe lidh fshatin Bajqinë-Doberdol. Toka eshte pjellore dhe shume e pershtatshme per mbjellje , eshte shtepia e pare ne mahall qmimi eshte shume i volitshem per informata tjera na telefononi ne nr e telefonit +37744274962.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim