Shitet shtepia 2 katsh me 4 ari truall

Shitet nga: Milaim 09 Mar 18:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 6
Adresa: Me
Sipërfaqe: 2100 m2
Numri i kateve: 2 kat
Për vendbanimin: Sobë / Kaminë, Rinovuar, E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Energji diellore
Komuna: Besianë
Shitet shtepia 2 katshe ne podujev afer kishes shtepia esht e renovuat komplet dhe ka 4 ari truell shtepia perkthehet meniher per ma shum na kontaktoni ne kete nr 044319510
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim