Shitet shtepia dy kateshe, 10 ari oborr ne Besiane

Shitet nga: Hyzri Bllaca 28 Gsh 08:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

72 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Adresa: Besiane
Numri i kateve: 2 kat
Për vendbanimin: Shtëpi e veçuar
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Besianë
Shtepia gjendet ne magjistralen Besiane-Merdare, 500 metra nga ura e dyte ne magjistrale.

Shtepia ka 10 ari oborr, pushimore dhe peme.
Shtepia ka podrumin dhe dy kate;
Ne katin e pare jane nje sallon me kuzhine, nje dhome te fjetjes, banjo.
Ne katin e dyte jane dy dhoma, kuzhina, banjo dhe terasa.

Shtepia mund te shfrytezohet me dy hyrje. Uje ka 24 h, eshte ne lagje mjaft te qete dhe afer qytetit.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim