Shitet shtepia me 6ari truall

Shitet nga: Agim 18 Shk 01:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Adresa: Rruga " Rame Govori"
Numri i kateve: 2 kat
Për vendbanimin: Garazh, E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Nuk ka
Komuna: Besianë
Shitet shtepia me 6 ari truall:
Shtepia eshte dy kat , ne katin e pare gjendet Salloni , Kuzhina , dhe banjo ndersa ne katin e dyte gjenden tri dhoma dhe nje banjo (e pa rregulluar).
Oborri ka dy garazhda per vetura.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim