Shitet shtepia me 7 ari truall

Shitet nga: 044777857 03 Shk 15:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 140 m2
Numri i kateve: 1 kat
Për vendbanimin: Garazh
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Besianë
Shtepia ka 7 ari truall, si dhe 140m2 eshte e banueshme me kushte te mira.
Ka te gjith infrastrukturen e nevojshme si rrug te asfaltuar, kanalizim, ujsjells.
Shtepia gjendet ne Rr.Skenderbeu
Per informata te tjera mund te kontaktoni ne nr 044 777 857
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim