Shitet shtepia me 70 ari truall

Shitet nga: Rexhep Plakolli 31 Dhj 20:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 4
Adresa: Rruga Fitrorja
Sipërfaqe: 80 m2
Numri i kateve: 2 kat
Për vendbanimin: Garazh, Sobë / Kaminë, Ndërtesë e re, Shtëpi e veçuar, Rinovuar, E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Pemë
Komuna: Besianë
Shitet shtepia ne Podujev (Besianë) me 70 ari truall gjindet ne rrugen Fitrorja.
Shtepia eshte 2 kateshe ka sallon kuzhin dhe kater dhoma gjumi.Te interesuarit mund te kontaktojn ne numrat e telefonit tane: 045 906 779 ose 044 421 629. Qmimi sipas marrveshjes.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim