Shtëpia Në Shitje

Shitet nga: Mehmet Latifi 25 Shk 17:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 4
Numri i kateve: 1 kat
Zgjidh ngrohje: Nuk ka
Komuna: Besianë
Shtëpia Në Shitje...Shtëpia Eshte e banushme ne te banoj unë me familje...shtepia ka gjith infrastrukturen Rrym Ujë Kanalizim Internet...
Shtëpia ka afer shkollen,ambullanten xhamin dhe qytetin...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim