Shtepi 100m2 me 7 ari truall ne Besiane

Shitet nga: latif 07 Mar 01:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 4
Adresa: rr.qendresa
Sipërfaqe: 100 m2
Numri i kateve: 1 kat
Zgjidh ngrohje: Nuk ka
Komuna: Besianë
Shitet shtepia me 7 ari truall,shtepia eshte e banushme dhe ka gjithe infrastrukturen e nevojshme si: ngrohjen qendrore ,ujesjelles,rryme,kanalizim,kabllovik,internet,releta te jashtme si dhe puseten[bunarin] te lidhur me hidrofor.Eshte edhe nje shtepi ndihmse gjate veres.Ju mirepresim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim