Shtepi 3 katëshe në Podujevë

Shitet nga: Naim 26 Sht 22:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 6
Sipërfaqe: 200 m2
Numri i kateve: 3 kat
Për vendbanimin: Garazh, Sobë / Kaminë, Ndërtesë e re, Shtëpi e veçuar, Rinovuar, E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Pemë
Komuna: Besianë
Shitet shtëpia në Podujevë në rruga "Ali Ajeti" afër udhëkryqit për Shajkofc afër inës Buki Petrol. Shtëpia është 3 katëshe e rregulluar tëresisht brenda dhe jashtë në mënyrë moderne. Ka oborr afër 3 Ari. Edhe oborri është i rregulluar dhe rrethuar me mur si dhe ka gazazhen që zen 2vetura dhe një shupë për gjësende, ka bunar dhe tërë infastruktura përcjellëse. Me çmim shumë të volitshëm.
Për info. të interesuarit mund të lajmrohen në nr.
+37744208798
+38649208798
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim