Shtepi me 20 ari oborr

Shitet nga: fatmir 10 Sht 21:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 10
Adresa: Gllamnik
Sipërfaqe: 250 m2
Numri i kateve: 2 kat
Për vendbanimin: Garazh, Sobë / Kaminë, Ndërtesë e re, Shtëpi e veçuar, Rinovuar, E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Nuk ka
Komuna: Besianë
Shes shtepine me dy hyrje, e gatshme per banim, ndertim i ri. Shtepia i ka 3 banjo,12 dhoma, 2 kuzhina, 2 sallona dhe 3 garazha. Po ashtu ka edhe podrumin prej 50m2. Shtepia eshte e mobiliuar dhe e fasaduar.
Ka 20 ari oborr dhe peme te llojllojshme. iploteson te gjitha kushtet nuk ka nevoj per investim. Shtepia gjendet ne fshatin Gllamnik-Podujeve 300 metra prej magjistrales podujev prishtin

Cmimi sipas marrveshjes...,
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim