Shtepi ne Besiane

Shitet nga: Milazim Ruhani 30 Gsh 23:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 65 m2
Numri i kateve: 1 kat
Zgjidh ngrohje: Nuk ka
Komuna: Besianë
Shtepia ka se paku 5 ari oborr dhe gjendet ne fshatin Kushevic komuna e Podujeves per me shum shi foton bejme ndrrim edhe me ndonje banes ne fushe kosove mund te me kontaktoni edhe ne viber:+377 44 715 746 nga ora 16:30-23:00
Cmimi me marrveshje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim