Shtepi ne shitje ne podujev

Shitet nga: fadil 29 Mar 17:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

31 000 EUR

Komuna: Besianë
Pershendetje.
shes shtepin ne podujev rruga Nazim Gafurri, gjindet jo shum larg nga ish terminali apo ish fapoli.
Shtepia eshte e ndertuar diku rreth viteve 75-80, e ndertuar me tulla, e renovuar vitet e fundit brenfa .
Shtepia ka gjithe infrastrukturen per banim mandej ka pus (bunar) ne oborr.
shtepia ka nje sallon te madh kuzhin banjo dy dhoma te mdha fjetje koridor hyrje nje teras dhe nje podrum te vogel.
Rruga eshte e asfaltuar fqinjet jan shum te respektuar lagge shume e qet.
per informata te metejshme kontakto ne tel. 044 217639 ose ne email dilajeti@hotmail.com.

Qmimi: 31000e ( shtepia me truall).
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim