Shtepi prej 200 m2 ne Besiane

Shitet nga: Adnan Feta 02 Jan 20:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

130 000 EUR

Numri i dhomave: 7
Numri i kateve: 2 kat
Zgjidh ngrohje: Nuk ka
Komuna: Besianë
Shitet Shtepia Me 5 ari e 13 metra tok ,
Shtepija ka 200m2 ne Podujeve - Besiane,
Me saksisht te rruga e letancit te tallovit,
Shtepija osht ndertim i ri ,dhe ka ket renditje,
Kati i par ka sallon me kuzhin banjo dhe mini podrum dhe tarasen,
Kati i dyt ka tri dhoma gjumit banjo dhe dy terasa dhe shpajzin ,
Shtepija ka kanalizim ujsjells te qytetit por ka edhe bunarin ne oborr,
Shtepija osht e paisur me alarm dhe me internet apo kabllovik
Per me shume informata kontaktoni 044/377-449
Mundeni te koktaktoni edhe ne viber ne numrin+377-44-377-449.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim