Shtepia

Shitet nga: Burim Ajeti 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

55 000 EUR

Komuna: Besianë
Cmimi i volitshem dhe i diskutueshem
4.60 ari trualli
afer 500 metra nga objekti i Komunes se Podujeves
rr. Ilir Konushefci
Podrum
Garazhe
Kamine
Bunar
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim