Shtepia Ne Shitje

Shitet nga: Bardhyl 07 Qer 23:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 9
Adresa: Rr. Skenderbeu
Sipërfaqe: 222 m2
Numri i kateve: 2 kat
Zgjidh ngrohje: Elektricitet
Komuna: Besianë
Shitet shtepia me 2 hyrje te veqanta Shtepia posedon lokale afariste si dhe ambient te banueshem shtepia gjindent ne rrugen Skenderbeu Nr. 31A Afer shkollave te mesme.( Gjimnaz ,Teknik )
Podujeve.


Viber +37744555234
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim