Shtepia me 5ari truall ne Besiane

Shitet nga: Arlind 17 Gsh 20:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Adresa: Rr.Rame Govori
Sipërfaqe: 200 m2
Numri i kateve: 2 kat
Për vendbanimin: Garazh, Sobë / Kaminë, Ndërtesë e re, Shtëpi e veçuar, Rinovuar, E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Nuk ka
Komuna: Besianë
Shes shtepin ne Podujeve rruges per Letance prej EuroTall-es i ka 100metra Rruga Rame Govori shtepia e par anen e majte.
Shtepia eshte 200m2 me 2 garazha dhe 5ari truall.
Eshte 2 kat :
Kati 1: Koridor , Banjo , Sallon i ndare me kuzhine.
Kati 2: 3dhoma dhe banjo te parregulluar.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim