Shtepia ne Besiane

Shitet nga: Muhamet Bahtiri 19 Sht 09:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 4
Numri i kateve: 2 kat
Ngrohje: Nuk ka
Komuna: Besianë
Shitet shtepia ne fshatin Gerdoc . Shtepia eshte dy kateshe dhe ka 23 ari truall, Jane 3 dhoma gjumi , kuzhina, dhoma e pritjes , 2 banjo . Shtepia ka gjithe infrastrukturen ( rryme , uje , kanalizim , internet), sistemin e alarmit kunder thyerjes si dhe garazhen
Trualli i ka rredh 100 peme te llojeve te ndryshme
Çmimi sipas marveshjes.
Info shtese: +377-44-305-857
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim