Shtepia ne shitje

Shitet nga: Avni Gashi 17 Shk 13:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 4
Numri i kateve: 2 kat
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Besianë
Shitet shtepia ne fshatin Doberdol komuna e Podujeves.
Ka 52 ari komplet me shpi oborr poashtu posedon tok punuese,ka te gjitha elementet per banim ,uj ,rrym etj.
Rruga kryesore Podujev-Kerpimeh vetem 600m larg .
Shtepia ka kuzhine dhom pritje shpajz ,2 banjo dhe 4 dhoma gjumi ,poashtu posedojm garazh per vetur ,garazh per dru ,hambar si dhe ahur per bageti.
Qmimi sipas marreveshjes.
Te interesuarit te lajmrohen ne ket numer telefoni 045537060
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim