shitet kthesa dhe komoda

Shitet nga: kadri 16 Tet 09:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 1,5
Numri i kateve: 3 kat
Për vendbanimin: Garazh, Sobë / Kaminë, Ndërtesë e re, Shtëpi e veçuar, Rinovuar, E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Elektricitet
Komuna: Besianë
shitet kthesa dhe komoda shum te mira
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim