VEZË PULE dhe MIELL MISRI

Shitet nga: Veli 19 Shk 09:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Shesim Vezë pule te katunit
dhe miell misri (te kallamoqit) i bluar me mulli uji.


per info kontaktoni ne telefon.


044521709
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim