10 Ari Tokë

Shitet nga: Isuf 17 Shk 22:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Shes 10 Ari Tokë përball Fabrikës së Armaturës në Podujevë , Toka gjindet në rrugën Podujevë - Dumnicë , afër Stadiumit BERNABEU, është e përshtatshme për banim si dhe për Veprimtari tjera . Dokumentacioni është në rregull ...


Të gjith të interesuarit të lajmrohen në këtë numër Telefoni : 044 162 525
Qmimi sipas Marrveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim