60 ARI TRUALL NE LLAUSHE-PODUJEVE

Shitet nga: crashko 17 Mar 11:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Shitet 60 ari truall ne LLAUSHE-PODUJEVE, Ara gjindet afer rruges(asfalltit) qmimi eshte shume i volitshem dhe i negociueshem. Per informata shtese kontakti: 044-552344
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim