8 ARI TRUALL / PODUJEVE / Shitet TOKA

Shitet nga: Adem Mavriqi 10 Maj 08:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

10 000 EUR

Komuna: Besianë
Shiten 8 ari e gjys truall ose e leshoj per ndertime te larta, e pershtatshem per biznis per ndertime te larta ,
Trulli gjendet ne udhekryqin Podujev-Merdar ne anen e djathte ne drejtim te Merdarit 100m prej udhekryqit ne rrugen kryesore .
Qmimi 10.000 ari / me dokumentacion te rregullt ./.
Prone 50 vjeqare
Kontakto : 049-209-652 dhe 049-490-704
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim