Duej

Shitet nga: Duej 15 Shk 23:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 EUR

Për vendbanimin: Fushë
Komuna: Besianë
Shiten 50 duej kashte si dhe 30 duej elbi te gjelber.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim