Lule

Shitet nga: Gojart 20 Gsh 18:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Besianë
Lule per shtepi ose zyre, shum e mir dhe e madhe
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim