Pleme

Shitet nga: Selatin 18 Dhj 09:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

700 EUR

Komuna: Besianë
Plemja eshte ne gjendje te rregullt dhe eshte 150m katror
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim