Pulat janë vojse, zogza 28 javshe.

Shitet nga: Pronari 08 Shk 21:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
I kemi 800 zogza 28 javshe. Janë vojse dhe shume te mira. Janë të mbajhura në hapsirë të hapur. Zogzat kan filluar tash pjesrisht te bejene vezë.
Pres bleres serioz
Cmimi është i arsyeshëm
Kualiteti i zohzave shume i mire
Na kontaktoni ne nr 044202388 cdo dite nga ora 8:00 deri 22:00
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim