Shes Token në Peran / Podujevë

Shitet nga: Gazmend 13 Qer 22:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Fushë, Asfalt, Leje ndërtimi
Komuna: Besianë
te nderuar lexus shes token per arsyje personale ka rrym telefon fix dhe asfaltt afer te gjitha eshte i pershtatshem per troje me te gjitha kushtet mendoj per momentin tersisht eshte i mbjellur me mjedra pres blerës serioz mundeni te me kontaktoni edhe ne wiber +38649259600
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim