Shese token me siperfaqe 26.5 ari

Shitet nga: Naser 07 Sht 14:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 900 EUR

Sipërfaqe: 2650 m2
Komuna: Besianë
Shitet toka me siperfaqe 26.5 ari ne Konushevc. Toka eshte 27M rruges kryesore dhe 100m rruges per Konushevc qe eshte asfaltuar.
Te interesuarit munden te thrasin deri ne ora 19:00 ne numer te telefonit ose ne email.

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim