Shitet 1 hektarë tokë në fshatin Shtedim.

Shitet nga: Fatlum Behluli 17 Mar 11:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 850 EUR

Sipërfaqe: 10000 m2
Për vendbanimin: Tokë
Komuna: Besianë
Shitet 1 hektarë tokë në magjistralen Podujevë - Merdarë,ne fshatin Shtedim,
Toka gjendet 200 metra larg magjistrales Podujevë - Merdarë,
Toka posedon ujin,energji elektrike,kanalizim,dy rrugë në të dyja anët e sajë,
Ndodhet larg nga qyteti i Podujeves 1 km e gjysë,
Hyrja per te toka është në rrugen ngjitur tek pompa e benzines "Iliria Benz",
Projekti per asfaltimin e rruges është bërë nga komuna e Podujeves dhe pritet të ndodhë këtë vit,
Çmimi sipas marveshjes,
Nr i tel:044-157-172 (viber);049-178-268,

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim