TOKA NE SHITJE PREJ 79ARI NE PODUJEVE

Shitet nga: Prona PLUS Sot 18:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 700 EUR

Komuna: Besianë
SHITET TOKA PREJ 79ARI NE PODUJEVE, RRUGA LLAPI, 1200 METRA LARGE HOTEL BESIANA.
KA MUNDESI NDERRIMI ME BANESE NE PRISHTINE

ÇMIMI-1700€/ARI

Tek kërkimi: shtypni “045534717”, pastaj prek komandën "KËRKO" dhe do të hapen të gjitha ofertat e Agjencisë Prona PLUS.

Prona PLUS
+377/ 045534717
+377/ 045534717 (VIBER)
pronaplus@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim