Tokë truall

Shitet nga: Murat 04 Shk 18:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Sipërfaqe: 30 m2
Për vendbanimin: Tokë
Komuna: Besianë
Gjendet 5km larg podujeves te rruga qe te qon ne fshatin bradash e paisur me infrastruktur e pershtatshme per shtepi banimi dhe biznes.30 ari
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim