Toka në lladovc të eperm Podujevë

Shitet nga: xxxx 05 Dhj 17:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Për vendbanimin: Tokë, Pyll
Komuna: Besianë
Shes malin edhe token ne Lladovc te epermë te podujeves,Mali dhe Toka jane gjithsej (2Hektar)mali eshte 1hektar dhe toka 1hektar, mali ka dru po jo edhe qaq shum toka osht e mir shum per bujqësi per qfardo mbjellje , nese jeni te Interesuar na kontaktoni tek numri:044-611-281 pres blerës serioz
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim