Toka ne shitje

Shitet nga: Endrit Topanica 30 Sht 17:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

84 000 EUR

Sipërfaqe: 2100 m2
Komuna: Besianë
Trolli i ka mbrenda telit qe esht e rrethueme 21 . Ari . Rryma osht shum afer kurse uji i pijshem i batllaves poashtu kalon ne nji pjes te vogel te tollit .kanalizimi i ujrave te zeza permbij 3 metra ne thellsi osht ne ball te rruges .jan dy lloje te kanalizimit. Kurse ne ball tetrollit ne rrug kryesore jon me shum se 55 metra dhe osht rrua tjeter e dyt ne pjesen e djatht trolli i lidh dy rrug.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim