Toka ne shitje

Shitet nga: B.g 21 Pri 22:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Sipërfaqe: 1000 m2
Për vendbanimin: Tokë
Komuna: Besianë
Shitet toka 1 hektar n fshatin obranq t Podujeves
Toka osht e punushme dhe shum pjellore
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim