Truall ne Podujeve 16 ari 1 km prej qytetit

Shitet nga: Shpetim 07 Qer 12:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Shiten 16 ari truall ne rrugen: Nazim Gafurri ne Podujeve. Toka gjendet perball ish Fapolit tash Terminali 100 metra prej rruges kryesore. Rruga eshte e asfaltuar. Toka eshte e legalizuar per ndertim d.m.th ka leje ndertimi.

Qmimi eshte i volitshem....

Numrat Kontaktues: ....

045-911-488 dhe 049-854-445 + Viber....


_________________________________
Tags: iphone ajfon 5 5s 4 4s i lir urgjent i mir
Samsung galaxy s2 s3 s4 s5 ace note
Golf vw Wv gold 2 golf 4 passat caravan corsa
Opel corsa Opel vectra kabell degjuese kablo adapter
Pun pune punsim shtepi me qera shtepija ne shitje
Leshohet me qera banesa banese ne shitje banesa per studenta lir ekskluzive super show etj
Mbushes mbushje letra pa pare icloud appstore itunes playstore programa viber facebook fejsbuk skajp skype tango watsapp gmail yahoo google youtube tube restart start qels shtepi shpi shpija autosallon autosalloni
Full ekstra full extra celular fotroll bateri cover kover prishtina ferizaj lipjan gjilan mitrovic kosove usa gjermania evropa amerika applle aplle apple shaqa ekran lcd moll sasmsung phone servisim servis xhami touchi touchscreen taqskrin mbushja dioda pulla home ekstra extra lir lirë mirë urgjent u shit shitet poshitet
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim