pasul t sivjetit

Shitet nga: ismet 16 Tet 18:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
shitet pasuli shum i mir me shumic dhe pakic ju mirpresim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim