shes truall ne gllamnik

Shitet nga: arian 25 Shk 18:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Sipërfaqe: 18000 m2
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Fushë, Asfalt, Leje ndërtimi
Komuna: Besianë
Shitet toka esht e gatshme per ndetm shtepi apo ndonje objekt tjeter.toka ka insfraktruktur,rrym uj energji si dhe iplotson te giitha kushtet per banim .qmimi sipas marrveshjes.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim