shitet ara ne Letanc te Podujeves

Shitet nga: shefqet 20 Tet 20:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Shitet ara per truall ne fshatin Letanc te Podujeves. Ara gjindet afer rruges kryesore ka uje ,kanalizim dhe kabllovik. Ara ka gjithsej 27 ari. Qmimi me marreveshje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim