shitet ara per truall ne Letanc te Podujeves

Shitet nga: shefqet 17 Sht 14:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
shitet ara per truall ne fshatin Letanc te Podujeves. ara ka 27 ari gjindet afer rruges kryesore. ka uje,kanalizim dhe kabllovik.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim